Oblíbený, starý Žižkov, již s novým, moderním vzhledem - Preco Group

Oblíbený, starý Žižkov, již s novým, moderním vzhledem

Oblíbený, starý Žižkov, již s novým, moderním vzhledem

Chceme lidem ukázat, že opravdu milujeme svou práci! Kombinujeme vysoké ambice – stavíme kvalitní, moderní ubytování s nejnovějšími technologiemi a zároveň chráníme architektonické dědictví a okouzlující atmosféru starého města.

Kvalitou stavby se inspirujeme z prací v Německu, kde jsme realizovali několik obytných projektů. Právě takovou vysokou kvalitu poskytujeme v REZIDENCI ŠTÍTNÉHO 28.

Tady nejsou masivní radiátory, ale podlahové vytápění. Pro výstavbu zdi používáme jen tu nejvyšší kvalitu keramických cihel rakouské značky Wienberger s nejvyššími požadavky na snížení hluku.

Není to jen činžovní dům, zbavený charakteristického vzhledu, REZIDENCE ŠTITNÉHO 28 – je rezidence s malým počtem bytů, které zajišťují větší pohodlí a soukromí.

Prosíme naše přátele, partnery a zákazníky k podpoře našeho projektu REZIDENCE ŠTITNÉHO 28 v nominaci na Nejlepší projekt roku 2015

Naší práci děláme s duší a investujeme do ní nejen čas, ale i dovednosti. Proto jsme se odhodlali k tomuto kroku. REZIDENCE ŠTITNÉHO 28 – je náš první projekt v Praze a my s velkou vděčností čekáme na Váš hlas.
Chcete-li hlasovat, klikněte na odkaz a stiskněte tlačítko HLASUJTE ZDE

http://www.projektroku.cz/detail?314-rezidence-stitneho-28