Publikace

Projekt roku 2017 pro Rezidence MÉLANGE

Náš projekt Rezidence MÉLANGE je opět nominován na titul Projekt roku! Jsme hrdí na to, že budujeme moderní bydlení vysoké kvality, které se může stát Vaším útulným domovem, nebo spolehlivou investicí. Hlasujte pro nás! S vděčností, Váš tým PRECO GROUP.

Připravujeme pro Vás následující projekty

Vážení klienti, společnost PRECO GROUP s.r.o. si vám dovoluje oznámit, že v současné době pro vás připravuje následující projekty s rezidenční výstavbou: 1. Rezidenční bytový dům U Parku v centru města Beroun se 42 bytovými jednotkami. Předprodej bude zahájen v lednu 2018. 2. Rezidenční polyfunkční dům v centru města Mladá Boleslav se 135 jednotkami. Předprodej bude zahájen v […]

ZAHÁJENÍ VÝSTAVBY HRUBÉ STAVBY

Preco Group s.r.o. si vám dovoluje oznámit, že přípravné práce na projektu Rezidence MÉLANGE byly úspěšně dokončeny a v současné době byly zahajeny práce na hrubé stavbě. V této souvislosti bychom vás rádi informovali, že jako hlavní dodavatel a zhotovitel stavby byla vybrána osvědčená společnost SUBTERRA a.s. Předpokládaný termín dokončení vystavby Rezidence MÉLANGE je plánovan na Červenec 2018.