Bytový dům Tovačovského - Ptácka | Nabízíme 69 nových bytů - Preco Group

Projekty

  Napište nám!

  Jsme velice rádi, že naše nabídka vás zaujala.

  Zanechte prosím vaše kontaktní údaje, a my vám rádi odpovíme na všechny vaše dotazy.

  Zadejte čísla

  captcha

  Bytový dům Tovačovského – Ptácka | Nabízíme 69 nových bytů

  Projekt 

  Rezidenční polyfunkční dům v centru města Mladá Boleslav se 69 bytovými jednotkami.

  Popis projektu

  Projekt s obrovskou příležitosti. Vsadili jsme na silné stránky města Mladá Boleslav. Jedná se o výkonnou infrastrukturu a o pracovní a životní podmínky, které dnes lidé od moderního města očekávají.

  Jednoznačně můžeme již dnes zaručit, že projekt bude mít velké úložné prostory, opravdu vše se tam doopravdy vejde. Co je zásadní – dodržujeme reálných rozměrů, nutných pro komfortní život. Velký důraz je kladen na ekologické prostředí. V docházkové vzdálenosti od projektu jsou lesy, kde najdete zaručený klid. Samozřejmostí lokality je výborná občanská vybavenost a dopravní spojení. Jestli neřešíte bydlení jako nutnost, ale spíše hledáte pozici dobré investice, projekt nabídne i velký počet komerčních prostorů.

   

  Lokalita

  Mladá Boleslav už nějakou dobu implementuje chytré technologie do různých oblastí. V rámci moderního projektu se změní podmínky dopravy. Lidé si budou například moci on-line zjistit, zda je na parkovišti volno. Některé služby dovolí sledovat provoz, sdílet dopravní prostředky, ale třeba i inteligentně řídit světelnou signalizaci. Jde ale i o menší projekty, které s chytrým městem korespondují. Například bezplatné pokrytí signálem wi-fi na některých místech.

  Kromě inovativních změn je Mladá Boleslav příkladem klidného a především rozpočtového života.  Je téměř vším, co je potřeba od nízké úrovně nezaměstnanosti a kriminality do kulturních příležitostí pro osobní rozvoj.

   

  Rádi Vám poskytneme podrobnější informace o projektu a odpovíme na Vaše dotazy.

   Buďte mezi prvními, které budeme informovat o zahájení prodeje

   Zadejte čísla

   captcha