Projekty

Napište nám!

Jsme velice rádi, že naše nabídka vás zaujala.
Zanechte prosím vaše kontaktní údaje, a my vám rádi odpovíme na všechny vaše dotazy.

Zadejte čísla
captcha

Rezidence Byty U Parku, Beroun | Prodáno 85% bytů

Projekt 

Rezidenční bytový dům Byty U Parku v centru města Beroun se 38 bytovými jednotkami.

Aktuálně probíhá prodej bytů. Kvalita není za příplatek. Podívat se. 

Popis projektu

Vyhledávaný klid pro život na kvalitním místě přináší projekt Byty u Parku v Berouně.

Během práce na projektu Byty u Parku sledujeme zejména myšlenku individualizované výstavby zapojené do zeleně, která nabídne dostatek soukromí pro bydlení ve spojení s nejnovějšími trendy v oblasti technických zařízení staveb.

Projekt vyniká kvalitou lokality, standardem rekonstrukce, podzemním parkováním a také pěší dostupnosti do centra. Jedná se proto o jeden z mála projektů, který nabízí všechny klíčové parametry prémiového bydlení.

 

Lokalita

Beroun se proměnil ve město,  kde se nejlépe žije. Oficiálně je v České republice na 6. místě  podle indexu kvality života. Z toho plyne, že bezpečnost, dostupnost kvalitního vzdělání, služby ve zdravotnictví, možnosti kulturního vyžití, doprava a životní podmínky jsou excelentní.

Historické jádro Berouna zachovalo svůj vzhled, proto je zde možnost užívat si dlouhých procházek. Jeho důležitou výhodou je poloha – leží nedaleko Prahy a je obklopené krásnou přírodou.

Z Berouna se dá vyrazit rovnou do dvou chráněných krajinných oblastí – na Křivoklátsko a do Českého krasu. Podél řeky Berounky jsou vybudované cyklistické stezky a je tu téměř největší aquapark v republice. Radost udělá milovníkům venkovního sportu nově vytvořený golfový areál.

 

Rádi Vám poskytneme podrobnější informace o projektu a odpovíme na Vaše dotazy.

Buďte mezi prvními, které budeme informovat o zahájení prodeje

Zadejte čísla
captcha