Projekty

Rezidence MÉLANGE, Praha 5 | Úspěšně realizováno

Projekt 

Rezidence MÉLANGE | Prémiové bydlení v ambiciózní čtvrti.

Projekt je úspěšně vyprodán!!!

37 jednotek / 1kk — 4kk / od 35 do 108 m2 / Komerční prostory /Podzemní parkoviště / Metro Anděl a Smíchovské nádraží

Popis objektu

Při realizaci projektu Mélange jsme se zaměřili na to, aby každý našel v bytě místo podle své nálady, aby se lidé společně nerušili a všichni se tak cítili spokojeně. Architektonické řešení navazuje na charakter bytu, světlý a vzdušný.

Rezidence MÉLANGE je tvořena 37 jednotkami s využitím moderních technologií a kvalitních standardů základního vybavení jako Winflex, Grohe a Granity Fiandere. Klidnou atmosféru bytů 1+kk a 2+kk tvoří balkon do vnitrobloku, byty 3+kk a 4+kk s terasami nabízí vychutnat si rozmanité západy slunce.

Součástí projektu, který se nachází v uzavřeném areálu přístupném jen pro rezidenty, jsou rovněž parkovací stání v podzemním podlaží. Navíc jsou tu sklepy a místnost pro kola a kočárky, které dostanete nahoru pomocí auto výtahu. Bezpečnost projektu je zaručena kamerovým systémem. Každá věc je na svém místě a dělána tak, aby plnila svou funkci na sto procent.

Lokalita

Smíchov představuje novou čtvrť, která prochází transformací k lepší budoucnosti. Už dnes v této lokalitě najdete dynamický veřejný život: obchodní centrum Smíchov, spoustu kaváren pro práci, studium či příjemnou večeři s přáteli. Jedním z hlavních argumentů při výběru lokace byla pěší dostupnost do sportovních center jako Joga dům, FactoryPro a Smíchoff.

Štěstím Smíchova je, že je obehnán parky jako Paví vrch, Santoška a také nábřežím s atraktivními trhy. Projekt Mélange přirozeně zapadl do této lokality. Rezidence Mélange se nachází na rozhraní Smíchova a Radlic, kde se skrývají další komfortní podmínky. Za pár let se tu promění
nádraží na nový terminál, který spojí pod jednou střechou autobusy a vlaky.

Jelikož projekt Mélange leží v kopci, skrývá se nejen před dopravním hlukem, ale nabízí i hezký výhled na Vyšehrad. Cílem projektu je zohlednit požadavky moderního člověka a poskytnout bydlení pro zvýšení kvality života.

Rádi Vám poskytneme podrobnější informace o projektu a odpovíme na Vaše dotazy.