MAPA

Napište nám!

Jsme velice rádi, že naše nabídka vás zaujala.
Zanechte prosím vaše kontaktní údaje, a my vám rádi odpovíme na všechny vaše dotazy.

Zadejte čísla
captcha

0122  Rezidence MÉLANGE, Praha 5 | úspěšně realizovaný

Projekt 

Rezidence MÉLANGE | Prémiové bydlení v ambiciózní čtvrti

Dostupných je 11 bytů, výhody každého uvidíte zde:  www.m12.cz

37 jednotek / 1kk — 4kk / od 35 do 108 m2 / Komerční prostory /Podzemní parkoviště / Metro Anděl a Smíchovské nádraží

Popis objektu

Při realizaci projektu Mélange jsme se zaměřili na to, aby  každý našel v bytě místo podle své nálady, aby se lidé společně nerušili a všichni se tak cítili spokojeně. Architektické řešení navazuje na charakter bytu, světlý a vzdušný.

Rezidence MÉLANGE je tvořena 37 jednotkami s využitím moderních technologií a kvalitních standardů základního vybavení jako Winflex, Grohe a Granity Fiandere. Klidnou atmosféru bytů 1+kk a 2+kk tvoří balkón do vnitrobloku, byty 3+kk a 4+kk s terasami nabízí vychutnat  rozmanité západy slunce.

Součástí projektu, který se nachází v uzavřeném areálu přístupném jen pro rezidenty, jsou rovněž parkovací stání v podzemním podlaží.  Navíc jsou tu  sklepy a místnost pro kola a kočárky, které dostanete nahoru pomocí autovýtahu. Bezpečnost projektu je zaručena kamerovým systémem. Každá věc je na svém místě a dělaná tak, aby plnila svou funkci na 100 procent.

Lokalita

Smíchov představuje novou čtvrť, která prochází transformací k lepší budoucnosti. Už dnes v této lokalitě najdete dynamický veřejný život: obchodní centrum Smíchov, spoustu kaváren pro práci, studium či příjemnou večeři s přáteli. Jedním z hlavních argumentů při výběru lokace byla pěší dostupnost do sportovních center jako Joga dům, FactoryPro a Smichoff.

Štěstím Smíchova je, že je obehnán parky jako Paví vrch, Santoška a také nábřeží s atraktivními trhy. Projekt Mélange přirozeně zapadl do této lokality. Rezidence Mélange se nachází na rozhraní Smíchova a Radlic, kde se skrývají další komfortní podmínky. Za pár let se tu promění nádraží na nový teminál, který spojí pod jednou střechou autobusy a vlaky.

Jelikož projekt Mélange leží v kopci, skrývá se nejen před dopravním hlukem, ale nabízí i hezký výhled na Vyšehrad.  Cílem projektu je zohlednit požadavky moderního člověka a poskytnou bydlení pro zvýšení kvality života.

 

Rádi Vám poskytneme podrobnější informace o projektu a odpovíme na Vaše dotazy.