MAPA

Napište nám!

Jsme velice rádi, že naše nabídka vás zaujala.
Zanechte prosím vaše kontaktní údaje, a my vám rádi odpovíme na všechny vaše dotazy.

Zadejte čísla
captcha

0122  Rezidence MÉLANGE

Projekt 

MÉLANGE | KVALITNÍ BYDLENÍ V CENTRU DĚNÍ

Prodej bytů je již zahájen!

36 jednotky / 1kk — 4kk / od 35 do 113 m2 / Komerční prostory /Podzemní parkoviště / Metro Anděl a Smíchovské nádraží

Popis objektu

Každý dům má svůj vlastní život. Energie, která se pohybuje kolem domu ho obdarovala duši. My jen přidáváme formu, která tuto duši reflektuje.

Rezidence MÉLANGE je tvořena 34 jednotky (byty a ateliéry), splňujícími nejvyšší standardy kvality. K dispozici jsou byty o velikosti od 35 m2 do 113 m2 a nebytové prostory v prvním patře. Jednotlivé dispozice bytů od standartních 1kk do luxusních 4+kk a 4+kk, s terasami a výhledem na Vyšehrad, odrážejí různorodou a dynamickou povahu moderního Smíchova.

Součástí Rezidence je podzemní parkoviště, do kterého vede automobilový výtah. K dispozici jsou parkovací místa pro auta na elektrický pohon. V přízemí domu se nacházejí sklepy a místnost pro kola a kočárky.

Lokalita

Smíchov je spojení zdánlivé neslučitelných částí v dokonalý celek.

Kdysi zemědělská, pak průmyslová část Prahy – Smíchov, je dnes jedním z klíčových podnikatelských center města. Je to jedena z nejpopulárnějších kulturních oblastí, kde je nespočet moderních galerií a art studií. Taková jedinečná kombinace Prahy.

Rezidence MELANGE se nachází na rozhraní Smíchova a Radlic. Přestože projekt leží v klidné ulici, skrytý od dopravního hluku, nabízí pohodlnou dostupnost. V blízkosti se nacházejí parky Santoška a Dívčí Hrady.

Smíchov nabízí řadu městských potěšení, které jsou zde umístěny: restaurace, kina, noční kluby, alternativní art studia. V docházkové vzdálenosti se nachází OC „Nový Smíchov“. V blízkosti je kulturní centrum umění Meet Factory, open-air kino Výletní Kino a ostatní místa pro volný čas a zabávu.

Tato čtvrť se pyšní velkým počtem škol. Radlická škola se nachází v 1,5 km od Rezidence. V blízkosti stanice metra Radlická se nachází velká sportovní centra Motorlet a Radlice s tenisovými kurty, sály pro volejbal, házenou a další.

Metro Anděl a Smíchovské nádraží jsou 10 minut chůze od domu. Nejbližší tramvajová zastávka Braunova, linka č. 7 a autobusová zastávka Ke Klouce linka č. 231 se nachází ve vzdálenosti 200 metrů od Rezidence. Hlavní náměstí, Staroměstská, se nachází 1,5 km od Rezidence.

Rezidence MELANGE je nejen bydlení v pěší vzdalenosti od kanceláře, ale i možnost užívat si pohodlí rozvinuté infrastruktury.

 

Rádi Vám poskytneme podrobnější informace o projektu a odpovíme na Vaše dotazy.

Úspěšné investice!