MAPA

Napište nám!

Jsme velice rádi, že naše nabídka vás zaujala.
Zanechte prosím vaše kontaktní údaje, a my vám rádi odpovíme na všechny vaše dotazy.

Zadejte čísla
captcha

0122  Rezidence MÉLANGE, Praha 5 | v realizaci

Projekt 

Rezidence MÉLANGE | KVALITNÍ BYDLENÍ V CENTRU DĚNÍ

Prodáno již 50% bytů!

37 jednotek / 1kk — 4kk / od 35 do 108 m2 / Komerční prostory /Podzemní parkoviště / Metro Anděl a Smíchovské nádraží

Dozvědět se vic o projektu: www.m12.cz

Popis objektu

Každý dům má svůj vlastní život. Energie, která se pohybuje kolem domu ho obdarovala duši. My jen přidáváme formu, která tuto duši reflektuje.

Rezidence MÉLANGE je tvořena 37 jednotkami, které splňují nejvyšší standardy kvality. K dispozici jsou byty, ateliéry o velikosti od 35 m2 do 108 m2 a nebytové prostory v přízemí budovy. Jednotlivé dispozice bytů od standartních 1+kk do luxusních 3+kk a 4+kk, s terasami a výhledem na Vyšehrad, odrážejí různorodou a dynamickou povahu moderního Smíchova.

Součástí Rezidence je podzemní parkoviště, do kterého vede automobilový výtah. K dispozici jsou parkovací místa pro auta na elektrický pohon. V přízemí domu se nacházejí sklepy a místnost pro kola a kočárky.

Lokalita

Smíchov je spojení zdánlivé neslučitelných částí v dokonalý celek.

Rezidence MELANGE se nachází na rozhraní Smíchova a Radlic. Přestože projekt leží v klidné ulici, skrytý od dopravního hluku, nabízí pohodlnou dostupnost. V blízkosti se nacházejí parky Santoška a Dívčí Hrady.

Rezidence MELANGE je nejen bydlení v pěší vzdalenosti od kanceláře, ale i možnost užívat si pohodlí rozvinuté infrastruktury.

Rádi Vám poskytneme podrobnější informace o projektu a odpovíme na Vaše dotazy.