MAPA

Napište nám!

Jsme velice rádi, že naše nabídka vás zaujala.
Zanechte prosím vaše kontaktní údaje, a my vám rádi odpovíme na všechny vaše dotazy.

Zadejte čísla
captcha

1/028  Výstavba a zahájení výroby v Krchlebech

Projekt 

Nabízíme pozemek k výstavbě výrobního závodu na prodej u Nymburku, 50 km od Prahy.

Pozemek o výměře 1900 m² Na místě byla provedena demolice staré budovy, veškerý odpad byl vyvezen, byl proveden vertikální návrh a obnovená příjezdová cesta. V současné době k pozemku jsou přepojené všechny sítě, které jsou následně propojené až k přípojným bodům vody, kanalizace a elektrické sítě. Veškeré potřebné podklady a povolení k výstavbě výrobního zařízení jsou připlavené.

Možnosti využití

Existuje možnost odkoupení sousedního pozemku o výměře 1000 m². Díky dobrým vztahům se starostou Krchleb a s vedením Odboru výstavby v Nymburku výstavbu a uvedení do provozu lze provést bez dalších byrokratických překážek. Preco group s.r.o. je přepravená převzít všechny otázky týkající se organizace stavby.

Lokalita

Obec Krchleby (okres Nymburk) se nachází na řece Labe, 50 km od Prahy, v České republice. Obec se nachází 10 km od města Nymburk, které je důležitým železničním spojením, odkud mimo jiné vedou přímé cesty do Polska a Německa. Ve městě se nachází jedna z poboček mezinárodní logistické společnosti Magna Exteriors & Interios. Zde má výrobnu i mezinárodní výrobce chladicích zařízení – JDK cooling technology solutions.

Rádi Vám poskytneme podrobnější informace o projektu a odpovíme na Vaše dotazy.