Přelomová událost roku 2018 na trhu nemovitostí - Expo Real. - Preco Group

Přelomová událost roku 2018 na trhu nemovitostí – Expo Real.

Přelomová událost roku 2018 na trhu nemovitostí – Expo Real.

Podnikatelské prostředí – EXPO REAL, kde každý prvek má hodnotu. Networking 2018 je zárukou spolehlivého rozvoje podnikání ve sféře nemovitostí. Důvodem je aktuálnost a vysoce kvalifikovaný zdroj sdělení informací. Expo real v Mnichově nechyběl v kalendáři zásadních cílů Preco Group.

Na Expo Real 2018 se sešlo více než 35 000 realitních expertů z celého světa. Koncepce Expo Real 2018 se zaměřila na investice do rozvoje trhu komerčních nemovitostí. Velké množství prezentací nových projektů předních hráčů na trhu byly představeny na posudek velkých investorů.

Expo Real 2018 byl doprovázen rozsáhlým programem, který zahrnoval specializované konference a fóra, kde více než 400 řečníků hovořilo o současných trendech a inovacích v oblasti nemovitostí, investic a finančních trhů. Program konference se zabýval následujícími otázkami: změnami a novými příležitostmi na investičních trzích; potřebám, které dnes stojí na finančním trhu.

Podívejte se s námi, jak se zlepšují projekty Preco Group. V nadcházejícím roce chystáme rezidence v Berouně a Mladé Boleslavi, které jsou založeny na inovativních principech. Naší vizí je vytváření detailně promyšlených bytů prémiové třídy.