O nás - Preco Group

O nás

SMYSL NAŠÍ PRÁCE

1

Pracovat a rozvíjet se díky zasvěcení se své práci. Vdechnout nemovitostem nový život a zároveň zlepšovat jejich rentabilitu. Stavět nové objekty poskytující vysokou kvalitu a komfort bydlení.

2

„Nemovitost rovná se investice“ je princip, kterým se řídíme. Pečlivě vybíráme projekty, s nimiž pracujeme.

3

Všechny naše projekty nabízejí nejen možnost pohodlného bydlení, ale přinášejí investici, která pracuje pro vás.

NAŠE HISTORIE

Česká developerská společnost PRECO GROUP spol. s.r.o. vznikla v roce 2008 v Praze. Management společnosti se pyšní více než 20 let přítomností ve sféře průmyslové a bytové výstavby, a také mnohaletými zkušenostmi v řízení investic.

NÁŠ TÝM

PRECO GROUP s.r.o. je dynamický, rozvíjející se tým profesionálů, kteří jsou zcela oddaní své práci. Působíme na trhu nemovitostí v Praze a Středočeském kraji.

Rádi s vámi budeme spolupracovat nebo odpovíme na vaše dotazy!

IMG_0294 - kopie (2)

Zakladatel společnosti,
investor a vizionář

„Filosofií mé firmy je budování bytových domů, které překračují vysoké požadavky moderního zákazníka a poskytují bydlení v nadstandardní kvalitě. Všechno mé úsilí jsem zaměřil na výstavbu nemovitostí, u kterých kladu maximální nároky na technické provedení stavby, design a vybavení.

Pyšný mohu být nejenom na naše projekty, ale také na profesionální a pečlivě vybraný tým, s nímž spolupracuji.

V neposlední řadě jsem vděčný zákazníkům, kteří nám důvěřují při jednom ze svých nejdůležitějších životních rozhodnutí – hledání nového domova, či zajímavé investice.“

 

Ing. Pavel Malyshev, Ph.D.