Komfortní život na Smíchově bude ještě pohodlnější. - Preco Group

Komfortní život na Smíchově bude ještě pohodlnější.

Komfortní život na Smíchově bude ještě pohodlnější.

Duben přináší změny, které se týkají jak samotné Prahy, tak i jejich obyvatelů. Projekt nového terminálu na Smíchově, který byl 15.4. schválen, řeší potřebu obyvatel rychlé a efektivní dopravy. 

Terminál, který bude vznikat ve dvou etapách, spojí pod jednou střechou nádraží i autobusový terminál. Pro přechod mezi dopravními prostředky bude stačit jen projít nádřažím. Právě to má zjednodušit každodenní rutinu. Pro většinu lidí se tak zkrátí cesta domu nebo do práce.

Důležitou součástí projektu bude také parkoviště pro tisíc aut. Největší vyhodou je odstranění konstatního problému parkování, neboť v celé oblasti a v ulicích převažují modré zóny vyhrazené rezidentům. Součástí terminálu Dobříšská je i nová lávka, která parkoviště spojuje s vlakovými nástupišti a stanicí metra.

Pozitivní změna v rozvoji Smíchova přinese jak funkční prostor, tak i promění celkový vzhled čvrti na levém břehu Vltavy. Plán terminálu si můžete prohlédnout na webu IRP Prahy. 

V blízkosti se nachází také Projekt Mélange, rezidenti kterého se mají na co těšit. Podívat se na další příležitosti bydlení můžete na stránce 

sni-mek-obrazovky-2019-04-16-v-20-30-40